St Duje's Cup
Epee masculine
Split, 20.05.2017.

      Tableau of 64

    Tableau of 64     Tableau of 32   Tableau of 16   Tableau of 8   Semi-finals   Final
   1   MILNER Maxton   GBR   
          MILNER Maxton 
64                                 
            EDWARDS Alexander 
   33   BOYADZHIEV Todor   BUL       15/13
          EDWARDS Alexander      
32   EDWARDS Alexander   GBR  15/14     
              BOLBOCEANU Tatian 
   17   CARLES Tristan   FRA         15/7
          CARLES Tristan           
48                       
            BOLBOCEANU Tatian      
   49              15/7     
          BOLBOCEANU Tatian        
16   BOLBOCEANU Tatian   ROU             
                MITRICA Alin 
   9   MITRICA Alin   ROU           15/11
          MITRICA Alin             
56                         
            MITRICA Alin           
   41              15/11          
          PIRVULEASA Ovidiu                
24   PIRVULEASA Ovidiu   ROU                     
              MITRICA Alin      
   25   SIMPSON James   IRL         15/14     
          SIMPSON James             
40                         
            RAMIREZ Adrien        
   57              15/6       
          RAMIREZ Adrien          
 RAMIREZ Adrien   FRA               
                  MITRICA Alin 
   5   SCHMID Florian   AUT             15/10
          SCHMID Florian               
60                           
            ZAFIROV Ivan             
   37              15/9            
          ZAFIROV Ivan                  
28   ZAFIROV Ivan   BUL                       
              CIOVICA Lucian           
   21   STEIS Lukas   SVK         15/7          
          STEIS Lukas                     
44                                 
            CIOVICA Lucian                
   53              15/12               
          CIOVICA Lucian                  
12   CIOVICA Lucian   ROU                       
                CIOVICA Lucian      
   13   SOUREK Dino   CRO           15/14     
          SOUREK Dino               
52                           
            BEREZIUK Bogdan             
   45              15/12            
          BEREZIUK Bogdan                  
20   BEREZIUK Bogdan   UKR                       
              GOLOBIC Jan        
   29   GOLOBIC Jan   SLO         15/14       
          GOLOBIC Jan               
36   BOYCE Samuel   USA  15/8              
            GOLOBIC Jan          
   61              11/10         
          TING Hong Kai            
 TING Hong Kai   TPE                 
                    MITRICA Alin 
   3   BOYKOV Vladyslav   UKR               15/13
          BOYKOV Vladyslav            
62                        
            CHADO TODOROVSKI Vojdan          
   35   GERSAK Blaz   SLO       15/12         
          CHADO TODOROVSKI Vojdan               
30   CHADO TODOROVSKI Vojdan   MKD  15/14              
              RUDENKO Sergej        
   19   LOVRIC Ivan   CRO         15/8       
          LOVRIC Ivan                  
46                              
            RUDENKO Sergej             
   51              15/10            
          RUDENKO Sergej               
14   RUDENKO Sergej   UKR                    
                HEIDECKER Pascal      
   11   BALENT Uros   SLO           15/12     
          BALENT Uros                  
54                              
            COX Matthew                
   43              15/13               
          COX Matthew                     
22   COX Matthew   USA                          
              HEIDECKER Pascal           
   27   LEMEE Nils   FRA         15/10          
          LEMEE Nils                  
38                              
            HEIDECKER Pascal             
   59              15/14            
          HEIDECKER Pascal               
 HEIDECKER Pascal   CAN                    
                  HEIDECKER Pascal 
   7   KORLATH Alexander   AUT             15/11
          KORLATH Alexander          
58                      
            LOSEVSKIY Sergey        
   39              15/12       
          LOSEVSKIY Sergey             
26   LOSEVSKIY Sergey   RUS                  
              AUSTEN Ross      
   23   AUSTEN Ross   AUS         15/10     
          AUSTEN Ross                
42                            
            AUSTEN Ross           
   55              15/12          
          SETIAWAN Yudi             
10   SETIAWAN Yudi   INA                  
                MAYNARD Calum 
   15   STOLAR Samuel   SVK           7/6
          STOLAR Samuel        
50                    
            VILCEANU Victor      
   47              15/5     
          VILCEANU Victor           
18   VILCEANU Victor   ROU                
              MAYNARD Calum 
   31   MARKOTA Vedran   CRO         15/11
          HOFER Nikolaus      
34   HOFER Nikolaus   AUT  15/13     
            MAYNARD Calum 
   63              15/14
          MAYNARD Calum 
 MAYNARD Calum   GBR      

 
Document
engarde-escrime - 20.5.2017. 18:12:45
This document is refreshed every minutes, you can refresh it yourself more frequently