Tournoi satellite
St Duje's Cup 2015.
Split, 16.5.2015.

Ranking of poules, round No 1

 Rank   Name   First name   Country   Victory/match   Ind.   HS   Group 
 1   LUGONES RUGGERI   Jesus Andres    ARG    1.000   17   30   qualifier 
 2   D'ANDRASSI   Edoardo    ITA    1.000   15   25   qualifier 
 3   TACCANI   Alessandro    ARG    1.000   12   30   qualifier 
 4   BIDOVEC   Jan    SLO    1.000   9   25   qualifier 
 5   SERRA   Solt    HUN    0.833   8   25   qualifier 
 6   LOSEVSKIY   Sergey    RUS    0.800   11   24   qualifier 
 7   GOLOBIC   Jan    SLO    0.800   9   24   qualifier 
 8   ZMAUC-KVAR   Ziga    SLO    0.800   8   23   qualifier 
 9   SERRA   Bendeguz Lucian    HUN    0.800   6   22   qualifier 
 10   MATHE   Jorg    AUT    0.800   4   24   qualifier 
 11   ALLIEVI   Gianluca    ITA    0.800   2   21   qualifier 
 12   BEREZIUK   Bogdan    UKR    0.667   8   28   qualifier 
 13   BOYKOV   Vladyslav    UKR    0.667   3   25   qualifier 
 14   KOMAN   Robert    SLO    0.600   7   22   qualifier 
 15   SAPONJA   Peter    SLO    0.600   6   23   qualifier 
 16   MAYNARD   Calum    GBR    0.600   6   22   qualifier 
 17   CAPALDO   Daniel    SUI    0.600   4   21   qualifier 
 18   EDWARDS   Alexander    GBR    0.600   3   23   qualifier 
 19   SCHMID   Florian    AUT    0.600   3   22   qualifier 
 20   BALENT   Uros    SLO    0.600   3   21   qualifier 
 21   MIKOV   Denis    RUS    0.600   2   23   qualifier 
 22   CIPAR   Jan    SVK    0.600   2   20   qualifier 
 23   KLOTZ   Hans    SUI    0.600   -1   20   qualifier 
 24   AVERBUCH   Lev    ISR    0.600   -2   20   qualifier 
 25   STEIS   Lukas    SVK    0.600   -3   18   qualifier 
 26   KOLESOV   Evgeniy    RUS    0.500   5   26   qualifier 
 27   TULEN   Tristan    NED    0.500   5   25   qualifier 
 28   VINNICKY   Ariel    ISR    0.500   2   24   qualifier 
 29   RUDENKO   Sergej    UKR    0.500   1   22   qualifier 
 30   VERESS   Daniel    HUN    0.500   1   20   qualifier 
 31   DEAK   Istvan    HUN    0.500   0   25   qualifier 
 32   LOVRIC   Ivan    CRO    0.500   0   22   qualifier 
 33   MILIC   Marko    SRB    0.500   -2   23   qualifier 
 34   FLOREANI   Fabrizio    ITA    0.500   -4   22   qualifier 
 35   LOVRIC   Marin    CRO    0.400   3   19   qualifier 
 35   KARKALIK   Matej    SVK    0.400   3   19   qualifier 
 37   MATIC   Ivan    CRO    0.400   -2   18   qualifier 
 38   GUJINOVIC   Luka    CRO    0.400   -3   20   qualifier 
 39   STEPANOV   Oleksandr    UKR    0.400   -4   17   qualifier 
 40   DONADEO   Giulio    ITA    0.400   -5   15   qualifier 
 41   BARNETT   Keith    GBR    0.400   -5   12   qualifier 
 42   DEBURGH   Etienne    GBR    0.333   -5   21   qualifier 
 43   MATIC   Luka    CRO    0.333   -7   20   qualifier 
 44   FRANKOVIC   Leon    SLO    0.333   -8   19   qualifier 
 45   GLUHIC   Gal    SLO    0.333   -9   17   qualifier 
 46   SOUREK   Dino    CRO    0.200   -6   16   eliminated 
 47   VEKEMANS   Axel    AUS    0.200   -7   15   eliminated 
 48   SABAN   Vedran    CRO    0.200   -8   16   eliminated 
 49   WARDELL   John    AUS    0.200   -8   12   eliminated 
 50   KOTOV   Denis    RUS    0.200   -9   14   eliminated 
 51   FOUILLARD   Thierry    FRA    0.200   -13   10   eliminated 
 52   GERSAK   Blaz    SLO    0.167   -6   21   eliminated 
 53   SUNKO   Vjeran    CRO    0.167   -9   18   eliminated 
 54   SOBOCAN   Rok    SLO    0.167   -12   15   eliminated 
 55   MATASSA   Francesco    ITA    0.000   -8   17   eliminated 
 56   STOLAR   Samuel    SVK    0.000   -11   14   eliminated 
 56   DE SEPIBUS   Severin    SUI    0.000   -11   14   eliminated 

 
Document
engarde-escrime - 16.5.2015. 12:15:10
This document is refreshed every minutes, you can refresh it yourself more frequently