Tournoi satellite
St Duje's Cup 2015.
Split, 16.5.2015.

      Tableau of 64

    Tableau of 64     Tableau of 32   Tableau of 16   Tableau of 8   Semi-finals   Final
   1   LUGONES RUGGERI Jesus Andres   ARG   
          LUGONES RUGGERI Jesus Andres 
64                                 
            LUGONES RUGGERI Jesus Andres 
   33   MILIC Marko   SRB       15/8
          LOVRIC Ivan      
32   LOVRIC Ivan   CRO  15/10     
              LUGONES RUGGERI Jesus Andres 
   17   CAPALDO Daniel   SUI         15/13
          CAPALDO Daniel           
48                       
            CAPALDO Daniel      
   49              15/5     
          MAYNARD Calum        
16   MAYNARD Calum   GBR             
                LUGONES RUGGERI Jesus Andres 
   9   SERRA Bendeguz Lucian   HUN           15/14
          SERRA Bendeguz Lucian             
56                         
            SERRA Bendeguz Lucian           
   41   BARNETT Keith   GBR       15/14          
          AVERBUCH Lev                
24   AVERBUCH Lev   ISR  15/8               
              SERRA Bendeguz Lucian      
   25   STEIS Lukas   SVK         15/4     
          STEIS Lukas             
40   DONADEO Giulio   ITA  15/14            
            STEIS Lukas        
   57              15/14       
          ZMAUC-KVAR Ziga          
 ZMAUC-KVAR Ziga   SLO               
                  LUGONES RUGGERI Jesus Andres 
   5   SERRA Solt   HUN             15/11
          SERRA Solt               
60                           
            VINNICKY Ariel             
   37   MATIC Ivan   CRO       15/13            
          VINNICKY Ariel                  
28   VINNICKY Ariel   ISR  15/8                 
              VINNICKY Ariel           
   21   MIKOV Denis   RUS         15/8          
          MIKOV Denis                     
44   FRANKOVIC Leon   SLO  15/5                    
            BEREZIUK Bogdan                
   53              15/12               
          BEREZIUK Bogdan                  
12   BEREZIUK Bogdan   UKR                       
                VINNICKY Ariel      
   13   BOYKOV Vladyslav   UKR           15/12     
          BOYKOV Vladyslav               
52                           
            BOYKOV Vladyslav             
   45   GLUHIC Gal   SLO       15/7            
          BALENT Uros                  
20   BALENT Uros   SLO  15/11                 
              BIDOVEC Jan        
   29   RUDENKO Sergej   UKR         15/10       
          RUDENKO Sergej               
36   LOVRIC Marin   CRO  15/10              
            BIDOVEC Jan          
   61              15/14         
          BIDOVEC Jan            
 BIDOVEC Jan   SLO                 
                    TULEN Tristan 
   3   TACCANI Alessandro   ARG               15/14
          TACCANI Alessandro            
62                        
            TACCANI Alessandro          
   35   KARKALIK Matej   SVK       15/14         
          VERESS Daniel               
30   VERESS Daniel   HUN  10/7              
              SCHMID Florian        
   19   SCHMID Florian   AUT         15/11       
          SCHMID Florian                  
46                              
            SCHMID Florian             
   51              15/6            
          KOMAN Robert               
14   KOMAN Robert   SLO                    
                TULEN Tristan      
   11   ALLIEVI Gianluca   ITA           15/11     
          ALLIEVI Gianluca                  
54                              
            CIPAR Jan                
   43   MATIC Luka   CRO       15/12               
          CIPAR Jan                     
22   CIPAR Jan   SVK  15/11                    
              TULEN Tristan           
   27   TULEN Tristan   NED         15/11          
          TULEN Tristan                  
38   GUJINOVIC Luka   CRO  15/9                 
            TULEN Tristan             
   59              15/8            
          LOSEVSKIY Sergey               
 LOSEVSKIY Sergey   RUS                    
                  TULEN Tristan 
   7   GOLOBIC Jan   SLO             15/8
          GOLOBIC Jan          
58                      
            KOLESOV Evgeniy        
   39   STEPANOV Oleksandr   UKR       15/8       
          KOLESOV Evgeniy             
26   KOLESOV Evgeniy   RUS  15/9            
              MATHE Jorg      
   23   KLOTZ Hans   SUI         8/3     
          KLOTZ Hans                
42   DEBURGH Etienne   GBR  15/11               
            MATHE Jorg           
   55              15/14          
          MATHE Jorg             
10   MATHE Jorg   AUT                  
                MATHE Jorg 
   15   SAPONJA Peter   SLO           15/10
          SAPONJA Peter        
50                    
            SAPONJA Peter      
   47              15/7     
          EDWARDS Alexander           
18   EDWARDS Alexander   GBR                
              D'ANDRASSI Edoardo 
   31   DEAK Istvan   HUN         15/5
          DEAK Istvan      
34   FLOREANI Fabrizio   ITA  15/10     
            D'ANDRASSI Edoardo 
   63              15/10
          D'ANDRASSI Edoardo 
 D'ANDRASSI Edoardo   ITA      

 
Document
engarde-escrime - 16.5.2015. 19:06:31
This document is refreshed every minutes, you can refresh it yourself more frequently