St Duje's Cup 2014.
Tournoi satellite epee masculine
Split, 17.5.2014.

      Tableau of 32

    Tableau of 32     Tableau of 16   Tableau of 8   Semi-finals   Final
 SCHWANTES Athos   BRA  
          SCHWANTES Athos 
32   KRAUS Daniel   SVK     15/11
            SCHWANTES Athos 
17   ALIYEV Kanan   AZE          15/11
          ALIYEV Kanan      
16   SCHUELER Thomas   SUI     15/11     
              SCHWANTES Athos 
 CIPAR Jan   SVK            15/12
          CIPAR Jan           
24   MAKRAY Bence   HUN     15/13          
            CIPAR Jan      
25   SOUREK Dino   CRO          15/10     
          SOUREK Dino        
 GUJINOVIC Luka   CRO     15/9       
                SCHWANTES Athos 
 HINZ Gerald   GER              13/10
          HINZ Gerald             
28   MICHALIK Samuel   SVK     15/4            
            HINZ Gerald           
21   MILIC Milos   SRB          15/10          
          KOMAN Robert                
12   KOMAN Robert   SLO     15/10               
              KIRSCHEN Uwe      
13   SERRA Solt   HUN            15/7     
          SERRA Solt             
20   NEWMAN Mark   JAM     15/13            
            KIRSCHEN Uwe        
29   SABAN Vedran   CRO          15/9       
          KIRSCHEN Uwe          
 KIRSCHEN Uwe   GER     15/8         
                  TARDI Otto 
 TARDI Otto   ROU                15/8
          TARDI Otto          
30   SAPONJA Peter   SLO     15/6         
            TARDI Otto        
19   KOLESOV Evgeniy   RUS          15/13       
          MATIC Ivan             
14   MATIC Ivan   CRO     15/10            
              TARDI Otto      
11   BOGOVIC Maurizio   CRO            15/12     
          BOGOVIC Maurizio                
22   LOSEVSKIY Sergey   RUS     15/9               
            CIPAR Stefan           
27   LOVRIC Marin   CRO          15/14          
          CIPAR Stefan             
 CIPAR Stefan   SVK     15/9            
                TARDI Otto 
 ALESHIN Sergey   UZB              15/7
          ALESHIN Sergey        
26   STOLAR Samuel   SVK     15/5       
            GOLOBIC Jan      
23   LOVRIC Ivan   CRO          15/5     
          GOLOBIC Jan           
10   GOLOBIC Jan   SLO     15/8          
              MATHE Jorg 
15   MATHE Jorg   AUT            15/8
          MATHE Jorg      
18   BELLOMI Luca   ITA     15/8     
            MATHE Jorg 
31   VINKOVIC Goran   CRO          15/11
          MAAROUF Mohammed 
 MAAROUF Mohammed   EGY     15/10

 
Document engarde-escrime - 18.5.2014 9:56:05
This document is refreshed every minutes, you can refresh it yourself more frequently